Gündem

Darbedilen İHA Muhabiri Mustafa Uslu evlendi

İyi Parti Milletvekili Lütfü Türkan’ın kaçak çiftliğini görmeye çalışırken, Türkkan çalışanları tarafından feci şekilde dövülen İHA Muhabiri Mustafa Uslu evlendi.

Hırpalanan drone'lu gazeteci Mustafa Uslu evlendi

Türkkan çalışanları olduğu belirlenen dört saldırgan tarafından dövülen İhlas haber ajansı muhabiri Mustafa Uslu, Kocaeli’nin Dilovası semtindeki kaçak İyi Parti Lütfü Türkkan çiftliğinde yıkım çalışmalarını takip ediyordu.

Darbe sonrası kamuoyunda geniş destek gören Uslu, hayatına Aslı Sena Çevikbaş ile katıldı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Çakmak, Vali Yardımcısı Darıca Yüksel Kara, Belediye Başkanı Gebze Dilbağ. Zaayayir Haber, Genelkurmay Başkanı fanrfan Altıkardeş, Agencyhlas Haber Ajansı Kocaeli Bölge Müdürü Refik Fidan, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Muhammet Aslan, il ve bölgelerin siyasi partileri.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın gerçekleştirdiği düğünün ardından genç çifte evlilik cüzdanı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank tarafından teslim edildi.

“RABBİM BU EVLİLİK MUTLU OLSUN”

Genç çiftin nikah törenine katılan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, “Çevikbaş ve Uslu ailelerini en mutlu günlerinde yalnız bırakmamak için yanlarındayız. Elbette bu düğünü resmi onursal tanık olarak gördük. Tanrı sizi korusun, sizi kutsasın. Allah’tan çocuklarımızın acısını göstermesin, en kötü günümüzün böyle geçmesi için dua ediyoruz. İyi günler paylaştıkça çoğalır, kötü günler paylaştıkça azalır. Bu anlamda iki güzel abimiz ve ablamız olarak umarım bu evliliği sonsuza kadar birlikte çalışarak alırsınız. Bu, Rabbimizden ümidimiz ve duamızdır. Rabbimden bu memlekette sana hayırla hizmet etmesini ve sana dinine bağlı hayırlı evlatlar vermesini niyaz ederiz. Allah bu evliliği kutsasın” dedi.

Mustafa Uslou, Darbe Muhabiri, Evli VİDEO

“HELAL BLOK İÇİN ÇALIŞIYOR”

Mustafa Uslu ile tatsız bir olay sonucunda tanıştığını belirten Varank, şunları kaydetti: “Maalesef Mustafa ile hiç yaşanmamasını istediğimiz bir şekilde tanıştık. Onu ziyaret ettiğimde, düğünün olduğuna göre, bu düğüne geleceğime ve tanıklık edeceğime söz veriyorum. Sözümü burada tutuyorum. Gelirken Bilişim Vadisi’nde olduğumu düşündüm, Mustafa’nın yüzündeki yara izi kaldı. Acaba kızımız Senna kocamın güzelliğinin bozulduğunu mu düşündü? Ama sonra öyle düşündüm, Mustafa abimiz işini en iyi şekilde yapmaya çalışırken, helal şerbeti ararken maalesef kendilerine milli iradenin temsilcisi diyen zorbaların saldırısına uğradı. Umalım ki, Rabbim onlara hayırlı evlatlar verdiğinde Mustafa, Sena’ya bir şeref nişanesi olarak, “Ben helal lokma kovalarken maalesef başımıza böyle bir şey geldi. Çocuklarım, “Helal lokmasına uyarak asla doğru yoldan ayrılma” derler. Bunu sonsuza kadar süreceğini umduğum bir işaret olarak görmeliyiz. Allah bu evliliği hayırlı ve başarılı eylesin. Umarım yine aynı şekilde ülkeye hizmet etme fırsatını size verir” dedi. dedi.

Mustafa Uslou, Darbe Muhabiri, Evli #1

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ise Twitter hesabından Mustafa Aksu’ya mutluluklar diledi.

Bakan Varank şu ifadeleri kullandı:

İyi Parti Milletvekili Lütfü Türkkan’ın kaçak binalarının yıkılması sırasında saldırıya uğrayan İHA muhabiri Mustafa Uslu’yu ziyaret ettim.

Söz verdiğim gibi genç gazeteci kardeşimin en mutlu gününü gördüm.

Tanrı seni bir yastıkta korusun”.

Vurulan drone'un muhabiri Mustafa Uslu 2 numarayla evlendi

Dövülen İHA muhabiri Mustafa Uslu 3 numarayla evlendi

Dövülen İHA Muhabiri Mustafa Uslu 4. evlendi

Dövülen İHA muhabiri Mustafa Uslu #5 ile evlendi

Dövülen İHA muhabiri Mustafa Oslu 6. evlendi

Dövülen İHA muhabiri Mustafa Oslu #7 evlendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu