Magazin

Damla Ersubaşı, eski kocasıyla yeniden evleniyor

Yaklaşık bir yıl önce evliliklerini bitiren ve ayrılığa dayanamayan Damla Ersubaşı ve Mustafa Can Keser, ikinci kez nikah masasına oturacak.

Damla Ersubaşı eski kocasıyla yeniden evlendi

Sihirli Anne dizisiyle tanınan oyuncu Damla Ersubaşı, kocası Mustafa Can Keser ile 4 yıllık evliliğini ihanet ve şiddet iddialarıyla sonlandırdı.

Boşanmanın ardından ikili, 2 çocukları için sık sık bir araya geldi.

Ayrıca çiftin barıştığı düşünülürken, Ersubaşı ve Keser’den önemli hisseler geldi.

Genç çift, ilişkilerine bir şans daha verdiklerini sosyal medyadan duyurdu.

YENİDEN EVLİLER

Ersubaşı, Keser’den ikinci kez evlenme teklifi aldı.

Monolitin videosunu ve fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Ersubaşı, “Bu kadar erken beklemiyordum. Çok ilerlemiştim. Evet !! yesett! Yine evet.” notu yerleştirdi.

Damla Ersubaşı eski kocasıyla yeniden evlendi VİDEOSU

Damla Ersubaşı 1 numaralı eski kocasıyla yeniden evlendi

“MUSTAFA KIZGIN VE GEREKSİNİMLİYDİ”

Öte yandan evliliğiyle ilgili daha önce açıklamalarda bulunan Ersubaşı, “Kızlarımın babası, hayatımda en çok değer verdiğim insanlardan biri olan minik kuşum… Yeniden birlikte bir yolculuğa çıktık ve bu süreçte ikimiz de birbirimize saygı duymayı ve sahip çıkmayı öğrendik. Hatasız ve Hatasız. tek taraflılar, paylaşımları değişiyor.Ulaşamadığımız konular vardı.Mustafa ile şu sıralar yaşadığımız en büyük ve hatta tek sıkıntı Mustafa’nın öfkesi ve hiddetiydi.Bazı şeylerin gerçekleri yansıtmadığını hep söylemişimdir. .

“TEDAVİ İLE DÜZELTİM”

Şu an ikimiz de çift terapisine gidiyoruz ve çok mutluyuz. Mustafa’nın öfke kontrolü konusundaki farkındalığı ve bunu düzeltme çabaları sevgimi ve saygımı artırdı. Hayatta her şey olabilir ve kin tutmak yerine mutlu olmayı seçtik. Bitti ve bitti… Sizden tek ricam insanların her fikrine, her düşüncesine saygı duymanız. Bunu kimseyi kırmadan yapalım. Mümkün? Stil her şeydir … ” kelimeleri kullanmıştı.

Damla Ersubaşı 2 numaralı eski kocasıyla yeniden evlendi

Damla Ersubaşı 3 numaralı eski kocasıyla yeniden evlendi

Damla Ersubaşı 4 numaralı eski kocasıyla yeniden evlendi

Damla Ersubaşı 5 numaralı eski kocasıyla yeniden evlendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu