Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan faiz mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan faizlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Science Spread Foundation ve Science Spread Society tarafından düzenlenen 2021 Bilim Yayma Ödülü töreni gerçekleştirildi.

Akademi, bilim, sanat, iş ve siyaset dünyasından birçok isim Bilgi Yayma Ödülleri arifesinde Dolmabahçe Sarayı’nda bir araya geldi.

Ödül törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ilgi mesajı VİDEO

” SON 8 YILDIR EKONOMİ HER DURUMDA HER ZAMAN YANDA OLDU”

Erdoğan, “Aslında son sekiz yılda yaşadığımız her olayın bir yanı hep ekonomi oldu. Gezi olaylarında ağaçların bahanesiyle ekonomiyi yok etmeye yönelik çalışmalarımızın tüketilmesine yönelik kampanyaları hatırlayın. O gün yine ekonomi demediler mi? FETÖ İhanet Çetesi 17-25 Aralık – 15 Temmuz. “Yaptığı tüm darbe girişimlerinde ekonomimizi sinsice felç etme girişimlerini hatırlayın. Terör örgütlerine yönelik sınır operasyonlarını caydırmak için ekonomimize yönelik uluslararası komploları hatırlayın. “Ülkemizin güvenliğini” savunduğumuz için ekonomimizi yok etmeye yönelik açık tehditleri hatırlayın. . Büyüme oranlarımızla, üretimimiz.” Tüm göstergeler ülkemiz açısından, istihdamımız, ihracatımız ve mali dengelerimiz açısından küresel bir başarı gösterirken, döviz kurundaki dalgalanmaları da bu bağlamda değerlendirmeliyiz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilgi mesajı #1

“İLGİ ALANLARI NELER İNDİRİYORUZ efendim”

Ne efendim, faizleri düşürüyorduk. Benden başka bir şey beklemeyin. Bir Müslüman olarak gereğini yapmaya devam edeceğim. Karar bu. Gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde faiz oranları ile enflasyon arasındaki fark 10 kat iken, yaptıkları sınırlı faiz indirimleri bu tablonun nedeni olmayabilir. Amerika’ya bakın, Avrupa’ya bakın. Genel olarak bir felaket. Coğrafyamızda iki asırlık çatışmanın ardında yatan şey, bugünün gelişmelerinin de arkasındadır. Cumhuriyetimizin neredeyse asırlara dayanan tarihinde hareket eden gelişmemizin sebebi ne olursa olsun, bu gelişmelerin sebebi aynıdır. dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilgi mesajı #2

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilgi mesajı #3

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilgi mesajı #4

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilgi mesajı #5

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilgi mesajı #6

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu