Gündem

Çukur’un Cumali’si Necip Mermili ters köşe bir rolle dönüyor! İşte yeni adresi

Çukur dizisinde Cumali Koçovalı rolüyle üne kavuşan Necip Memili ekranlara geri dönüyor. Mermili’nin yeni rolü önceki rolünün tam tersiydi. İşte yeni dizi ve Memili’nin rolü..

Çukur'un Cumali'si Necip Mermili çarpık bir rolle geri dönüyor!  İşte yeni adresi

Geçtiğimiz aylarda final yaparak ekran macerasını tamamlayan Show TV’nin fenomenler dizisinde Necip Memili Cumali Koçovalı karakteriyle izleyici karşısına çıktı.

Başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken ve geniş bir hayran kitlesi edinen Necip Memili’nin hayat verdiği Cumali karakteri, dizinin hayranları tarafından sevildi.

Başarılı oyuncu Necip Memili’nin yeni sezondaki çalışmaları belli oldu.

‘LAGLE LANDS’ İLE DÖNÜŞ

FOX’un yeni dizisi Yasadışı Ülkeler’in yönetmen koltuğunda Faruk Teber, senaryosunu ise Zülküf Yücel üstleniyor. Başrollerde Esra Bilgiç ve Necip Memili’yi Uğur Güneş canlandırdı.

Son olarak Çukur’da Cumali karakterine hayat veren Necip Memili, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği Kanunsuz Topraklar dizisinde Zonguldak’ta maden sahibi Ali Gelik karakteriyle ekrana dönüyor.

Ali Gelik, 1939 yılında geçen ve güçlü kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken dizide Gülfem (Esra Bilgiç) ve Davut’un (Uğur Güneş) zayıf aşkında büyük rol oynayacaktır.

Çukur'un Cumali'si Necip Mermili çarpık bir rolle geri dönüyor!  İşte yeni adres #1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu