Gündem

Çiçeği burnunda dizi final yapıyor! Veda tarihi belli oldu

Başrollerini Barış Kılıç, Timur Acar ve Aslıhan Güner’in paylaştığı yeni FOX dizisi Uzak Şehrin Masalı’nın ekran macerası sona erdi. 25 filme imza atan dizinin veda tarihi de açıklandı.

Yeni dizi final yapıyor!  Veda tarihi açıklandı

Yaz sezonunun bitmesiyle birlikte dizi tek tek ekranlara dönmeye başladı. Mevcut dizilerin yanına yeni diziler eklendiğinde reyting rekabeti kızıştı.

26 Eylül 2021 Pazar akşamı ekrana gelen dizi çatışması, yeni FOX dizisine darbe vurdu. Henüz yayın hayatına başlayan iddialı dizi final yapma kararı almış gibi görünüyor.

Teşkilat, yargı, MasterChef Türkiye gibi güçlü yapımların yarattığı gol fırtınası şimdiden bir diziyi yolun sonuna getirdi. Yeni dönemin en güçlü dramatik yapımlarından biri olarak kabul edilen yeni FOX TV dizisi, ekranlara veda etme kararı aldı.

EKRANDA ŞEHİR MESAFE TEKLİFLERİNİN HİKÂYESİ

FOX TV’nin yapımcılığını 25 Filmin üstlendiği, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın, senaryosunu Can Can Sinan’ın yazdığı yeni dizisi Uzak Şehir Masalı sezona güzel bir başlangıç ​​yaptı. Ancak Kurumun geri dönüşüyle ​​birlikte notlar beklentilerin altında kaldı.

FOX ve yapım şirketi daha sonra daha fazla gecikmeden ekrana veda etme kararı aldı.

Birsen Altuntaş’a göre Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Timur Acar, Begüm Birgören ve Zeynep Eronat gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Uzak Şehrin Masalı 5. bölümüyle final yapıyor.

Yeni dizi final yapıyor!  Veda tarihi açıklandı #1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu