Magazin

Canlı yayında DNA sonuçları açıklandı: Çocuğun babası İsa değil

ATV ekranlarında yayınlanan “Esra Erol’da” programında, Göknur’un eşinin 6 kez evden ayrıldığını söyleyen İsa’nın çocuğunun DNA testi sonucunun açıklandığı açıklandı. 2 yaşındaki çocuğun İsa’nın babası olmadığı ortaya çıktı.

Canlı DNA aktarımının sonuçları ortaya çıktı: Çocuğun babası İsa değil

Geçen hafta ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında İsa, eşinin altı kez evden çıktığını ve çocuğunu da yanına aldığını söyledi.

Çocuğuna karşı davranışlarıyla gündeme gelen Göknur isimli kadın, canlı yayında çocuğunun yere attığı görüntüler sonucu sinir krizi geçirdi.

Göknur’un canlı yayında söylediklerinin ardından İsa, kızı için DNA testi istedi.

Bugün test sonucu açıklandı ve kızın İsa’dan olmadığı ortaya çıktı.

Canlı DNA aktarım sonuçları ortaya çıktı: Çocuğun babası İsa değil VİDEO

NE OLDU

Göknur, karısının hayatını mahvettiğini, hatta çocuğunu halasına satmaya çalıştığını ve şu ana kadar 6 kez evden ayrıldığını söyledi.

Göknur, İsa’nın çok sevdiği evine getirdiğini ve kadının “İsa aşkım ondan ayrılacaksın” Bunu söylediğini söyleyerek önce Hüseyin adındaki kişilere, sonra da Yunus’a yöneldiğini sözlerine ekledi.

Kocasının sevgilisini gördükten sonra Facebook’ta tanıştığı Hüseyin ile kaçtığını söyleyen Göknur, kocasından hamile kaldığını ve Hüseyin’in ailesi istenmeyince eve dönmek zorunda kaldığını anlattı.

Kocasıyla 2 yıl kaldıktan sonra Hüseyin’i tekrar terk ettiğini anlatan Göknur, Hüseyin ile Antalya’da bir süre kaldıktan sonra Nevşehir’e gittiklerini ve kavga edip boşandıklarını ifade etti.

Hüseyin’den ayrıldıktan sonra Yunus’un erkek arkadaşıyla çıkmaya başladığını anlatan Göknur, Hüseyin’le tartışırken Yunus’la birlikte olduğunu itiraf etti.

DNA Canlı Yayın Sonuçları Açıklandı: Çocuğun Babası İsa Değil 1 Numara

boşanmış

Gökner geçtiğimiz günlerde İsa’dan ayrılmak istediğini, Yunus ve Hüseyin’le birlikte olmayacağını ve artık kendi başına bir hayata başlayacağını ifade etmişti.

Bu olayların ardından ,sa ve Göknur dün anlaşarak boşandı.

Canlı Yayın DNA Sonuçları Açıklandı: Çocuğun Babası İsa Değil #2

Canlı Yayın DNA Sonuçları Açıklandı: Çocuğun Babası İsa Değil # 3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu