Magazin

Burcu Biricik: Nalan beni oynuyor

Başarılı ve güzel oyuncu Burcu Biricik, hayat verdiği rollerden bahsetti.

Burcu Biricik: Nalan benimle oynuyor

“Camdaki Kız” dizisinde Nalan karakterini oynayan Burcu Biricik, YouTube’da yayınlanan bir programa davet edildi.

Güzel oyuncu, samimi açıklamalarda bulundu. “Oynadığın roller sende kalıcı bir etki bıraktı mı?” Soruyu şu şekilde yanıtladı:

“ROLLERDE KALMALIYIM”

“Çoğu kez üzerimize düşeni yapıyor ve çekim bittiğinde işimizin bittiğini söylüyoruz. Bu benim için daha önce doğruydu. Ancak son zamanlarda biraz daha kalmam gereken roller oldu.

“DERİNLİKLİ SAATLER”

Örneğin ‘Fatma’da hazırlık ve tüm çekim süreci boyunca enerjimi çok yükseğe atmamaya çalıştım. Bittiğinde sırtımı biraz daha dikleştirebildim ve Bead rolünde ayağa kalktım. Çünkü onun menzili daha geniş bir roldü. Elbette üst üste bu kadar derin roller oynamak ister istemez yoruldu.

“NALAN OYNAMIYORUM”

Örneğin “Penceredeki Kız” çok zor bir iştir ama aklınızı kaybetmeye başladığınızda eğlenmeye başlarsınız. Plaka bir yana, bunu söyleyebilir miyim? Yaklaşık 13 saat bu karakter gibi yaşıyorsunuz, onunla yatıyorsunuz ve onunla uyanıyorsunuz. Şimdi diyorum ki ben Nalan’ı oynamıyorum, Nalan beni oynuyor galiba.

“HESAPTA OLDUĞUM GİBİ”

Oyunculukla topluma kötü bir şey vermemeye özen göstermelisiniz. Çok topal büyümüş bir kızı oynuyorum. Profesyonel olup kıza nasıl biri olduğunu göstermeli miyim yoksa halka onun nasıl olması gerektiğini mi göstermeliyim? “Bu benim için bir bilançoda olmak gibi.”

Burcu Biricik: Nalan beni 1 numara oynuyor

Burcu Biricik: Nalan beni 2. oynuyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu