Gündem

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin adı değişti! Bir Zamanlar Kıbrıs’ın yeni adı ne oldu?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde çekilen ve kısa sürede çok popüler olan TRT 1’in Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin adı değişti. Peki Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yeni adı neydi?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin adı değişti!  Bir Zamanlar Kıbrıs'ta dizisinin yeni adı neydi?

Bir Zamanlar Kıbrıs’ta dizisinin ikinci sezonunun senaryosunu Emre üzdür ve Başar Başaran, yönetmenliğini ise Osman Taşçı ve Barış Erçetin üstleniyor.

Evlerini terk etmek zorunda kalan insanların hikayesinin yanı sıra Türklerin adadaki baskı ve zorluklarını anlatan Bir Zamanlar Kıbrıs’ta yeni sezon çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı.

Çekimlerin başlamasıyla birlikte Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Devrim Saltoğlu ve Gülper Demzdemir gibi isimleri bir araya getiren dizinin isminin değiştiği ortaya çıktı.

YENİ ADI: KIBRIS ZAFERE DOĞRU

TRT 1 sezonluk dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs’ta yeni sezonunun adı “Kıbrıs Zafere Doğru” oldu.

“Zafere Doğru Kıbrıs” ismiyle seyirciyle buluşacak olan dizi yeni sezonda. Tarihe Kıbrıs’ın “Çanakkale Destanı” olarak geçen Erenköy Direnişi’ni ekranlara taşıyacak.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin adı değişti!  Bir Zamanlar Kıbrıs'ta dizisinin yeni adı neydi?  #a

Yeni sezonda ”ERENKÖY DİRENİŞİ VE CENGİZ TOPEL”

Erenköy’ün direnişinin tüm gerçekliği ve etkileyiciliği ile ekrana yansıyacağı yeni sezon. Anavatanlarını Ankara, İstanbul ve İngiltere’den korumak için üniversite eğitimini bırakan Kıbrıslı öğrencilerin ve mücahitlerin destansı direnişi anlatılacak.

Öte yandan Türkiye’nin hava savaşının ilk tanığı kahraman pilot Kaptan Cengiz Topel’in yürek burkan hikayesi, oyuncu Kemal Uçar tarafından hayata geçirilecek.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin adı değişti!  Bir Zamanlar Kıbrıs'ta dizisinin yeni adı neydi?  # 2o

PERSONELE YENİ İSİMLER “KIBRIS ZAFERE DOĞRU”

Yapımcılığını TMC Film’in, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği Cyprus to Victory, kadrosuna eklenen yeni isimlerle ikinci sezonunda izleyiciyle buluşacak.

Merakla beklenen dizinin kadrosuna genç oyuncu Mehmet Aykaç, “Erdil”, Tekin Temel “Ali Rıza Vuruşkan”, Musab Ekici “Kurtcebe” ve Metin Büktel “Gazeteci” rolleriyle katıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu