Magazin

Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu barıştı

TRT1’de yayınlanan Gönül Dağı dizisinde rol alan Burke Atan, geçtiğimiz haftalarda ayrıldığı sevgilisi Selin Yağcıoğlu ile arasındaki buzları eritti.

Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu barıştı

2012 yılında Best Model ödülünü kazandıktan sonra oyunculuk hayatına atılan Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu’nun aşk dedikoduları gerçek oldu. Çift, geçtiğimiz ay sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla birlikteliklerini duyurmuştu.

EVLİLİK SAĞLAYIN

Yaz sezonunu Çeşme’de geçiren çiftten Atan, kız arkadaşına evlenme teklif etti ve ‘Evet’ yanıtı veren Celine Giayaglou, tektaşını parmağına taktı.

AYRILIKLARINI BELİRLEDİLER

Ancak geçtiğimiz haftalarda çiftten boşanma haberi geldi. Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu, aşklarını sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklama ile sonlandırdıklarını açıkladı.

Yağcıoğlu, bir çocuk annesi, “Burke Atan ile ilişkimizi karşılıklı konuşarak sonlandırdık. Kendisine hayatta sağlık ve mutluluklar dilerim” ifadeleri kullanırken. Berk Atan’a gelince. “Celine konuşarak ilişkimizi bitirdik” mesajı yayınlamıştı.

Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu 1 numara ile barıştı

BUZ YAPIYORUM

Tüm bu olayların ardından ünlü çift, aralarındaki buzları eritti.

Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu # 2 ile barıştı

YENİDEN BARIŞ

Çift, dün gece Atan’ın 30. doğum gününde bir araya geldi. Sevgilisi için doğum günü partisi düzenleyen Yağcıoğlu, bu anları telefonuyla ölümsüzleştirdi.

Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu barıştı #3

SELİN YAĞCIOĞLU’NUN BİR KIZI VAR

2018 yılında lise yıllarında Gökhan Baları’na tanık olan Selin Yağcıoğlu, nikah masasına oturdu. Ancak çift, çocuklarının doğumundan kısa bir süre sonra boşandı. Yağcıoğlu’nun bu evlilikten Su adında bir kızı var.

Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu # 4 ile barıştı

Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu #5 ile barıştı

Burke Atan ve Celine Giagcıoğlu barıştı #6

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu