Gündem

Barış Kılıç kimdir? Uzak Şehrin Masalı ‘Kürşat’ karakterine dair bilgiler..

FOX’un yeni dizisi The Tale of the Far City bu akşam başlıyor. Dizide rol alan ve “Kürşat” karakterine hayat veren Barış Kılıç’ın hayatı tuhaftır. Peki uzak şehrin peri masalı Kürşat kimdir?

Barış Kılıç kimdir?  Uzak Şehir Masalı Kürşat karakteri hakkında bilgiler..

Başrollerinde Aslıhan Güner, Timur Acar, Begüm Birgören ve Barış Kılıç gibi isimlerin yer aldığı Uzak Şehrin Hikayesi, Kars ve İstanbul’da çekiliyor.

FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan dizi merakla beklenirken karakterleri de keşfedilmeye başlandı.

Yasak Elma’da ‘Kaya’ karakterini canlandıran ve dikkatleri üzerine çeken Barış Kılıç’ın hayatı ve Kürşat’ın karakteriyle ilgili bilgiler merak konusu oldu.

Peki uzak şehrin peri masalı Kürşat Eroğlu kimdir? Uzak Şehrin Hikayesi Kürşat Kimdir? Barış Kılıç kimdir, kaç yaşında? İşte biyografisi..

KÜRŞAT ŞEHİR PAZARI KARAKTERİNİN HİKÂYESİ

Tuncel’in ağabeyi ile yıllar önce Adana Ceyhan’dan İstanbul’a göç eden Kürşat, ağabeyi ile pis işlere bulaştı ve kısa sürede yeraltı dünyasının en korkulan figürleri oldu.

Karısının ve oğlunun ölümünden sorumlu tutulan Kürşat, her şeyi geride bırakarak ortadan kayboldu. Uzun yıllar yurt dışında yaşadı. Bir gece, Kars’taki Ermeni sınırından yaralı olarak ayrıldı. Öte yandan Umayy ve Melik ortaya çıktı.

Barış Kılıç kimdir?  Uzak Şehir Masalı Kürşat karakteri hakkında bilgiler..#1

YAĞMURUN ANAHTARI NEREDE?

21 Şubat 1978 Erguvan doğumlu Barış Kılıç, 1983 yılında İstanbul’a geldi. Doğu Lisesi Okmeydanı’ndan mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu.

Mezun olduktan sonra Amerika’ya gitti. Burada bir süre kalıp dil ​​öğrendikten sonra Türkiye’ye dönen Kılıç, yüksek lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde tamamladı.

Üniversitenin ilk yılından itibaren reklamlarda görünmeye başladı.

2004 yılında “Tüm Çocuklarım” dizisinde Kadir İnanır, Jülide Kural, Filiz Taçbaş, Menderes Samancılar, Bahar Erdeniz, Almila Uluer, Ufuk Özkan, Işıl Sergen, Murat Yıldırım, Nil Erkoçlar, Demet Evgar ile birlikte oynadı.

2011 yılında Feriha Adını Koydum dizisinde Kaptan Levent karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında Canan Ergüder, Damla Sönmez ve Sercan Badur’da “Güllerin Savaşı” filminde rol aldı.

2014 yılında Biray Dalkıran’ın yönettiği romantik komedi ‘Seni Seviyorum Adamım’da Gizem Karaca ile birlikte rol aldı.

Barış Kılıç kimdir?  Uzak Şehir Masalı Kürşat karakteri hakkında bilgiler.. #2

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu