Gündem

Barbaroslar dizisinin adı değişti! Barbaroslar’ın yeni adı ne oldu?

TRT 1’in Kaptan-ı Derya Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatını anlatacak olan yeni tarihi dizisi Barbaroslar’ın adının değiştirildiği iddia edildi. Peki Barbaroslar dizisinin yeni adı neydi?

Barbaroslar dizisinin adı değişti!  Barbaroslar'ın yeni adı neydi?

Akdeniz’i Türk gölüne çeviren kahramanların hikayesini anlatan TRT 1’in Es Film Barbaroslar dizisi tarihi televizyonseverler tarafından merakla bekleniyor.

Doğan Ümit Karaca’nın yönettiği, Mustafa Burak Doğu ve Ethem Arslan’ın yazdığı dizi Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatına ışık tutuyor.

Sezona bomba gibi giriş yapmaya hazırlanan ve merakla beklenen dizinin isminin değiştiğini iddia etti. Peki Barbaroslar’ın yeni adı neydi? İşte yeni isim…

BARBAROSLAR SERİSİNİN YENİ ADI NEDİR?

Birsen Altuntaş’a göre; Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’nin paylaştığı Barbaroslar dizisinin yeni adı “Akdeniz’in Barbaroslar Kılıcı” oldu.

Son dakika değişikliği olmazsa Perşembe günü yayınlanacak olan dizinin tarih fragmanının 4 Eylül Cumartesi günü saat 21.30’da maç öncesi yayınlanması planlanıyor.

Barbaroslar’ın kadrosunda. Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’nin yanı sıra Yetkin Dikinciler, Caner Topçu, Filsmail Filiz, Pelin Akil, Yiğit şzşener, Batuhan Bayar, Gülcan Arslan, Melis Babadağ ve Miraç Sözer.

Barbaroslar dizisinin adı değişti!  Barbaroslar'ın yeni adı neydi?  #a

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu