Gündem

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı fragmanı nefes kesti! Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı ne zaman başlıyor?

TRT 1 Barbaroslar Akdeniz Kılıcı’nın yeni tarihi dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen dizinin çıkış tarihi de belli oldu Peki Akdeniz’in Barbaroslar Kılıcı ne zaman başlıyor?

Akdeniz'in Barbaroslar Kılıcı'nın fragmanı nefes kesici!  Akdeniz'in Barbaroslar Kılıcı ne zaman başlıyor?

Akdeniz’i Türk gölü yapan kahramanların hikayesini anlatan TRT 1’in Es Film imzalı dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı, tarihi televizyonseverler tarafından merakla bekleniyor.

Yöneten Doğan Ümit Karaca Mustafa Burak Doğu ve Ethem Arslan’ın kaleme aldığı Barbaroslar Akdeniz Kılıcı dizisi Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatına ışık tutuyor.

Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’nin paylaştığı Barbaroslar Akdeniz Kılıcı dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Peki Akdeniz’in Barbaroslar Kılıcı ne zaman başlıyor? Akdeniz’in Barbaroslar Kılıcı bölümünün ilk fragmanı aşağıda…

Akdeniz’in Barbaroslar Kılıcı 16 Eylül Perşembe 20:00 TRT 1’de İZLE

AKDENİZ BERBER NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sezona bomba gibi başlamaya hazırlanan ve merakla beklenen Barbaroslar’ın Akdeniz’in Kılıcı ilk bölümü ile 16 Eylül Perşembe akşamı 20.00’de TRT 1’de izleyicisiyle buluşuyor.

Engin Altan Düzyatan, Oruç Reis’i oynayacak ve Ulaş Tuna Astepe, Barbaros Hayrettin Paşa’yı canlandıracak.

Merakla beklenen dizinin kadrosunda Yetkin Dikinciler, Caner Topçu, mailsmail Filiz, Pelin Akil, Yiğit şzşener, Batuhan Bayar, Gülcan Arslan, Melis Babadağ ve Miraç Sözer yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu