Gündem

Balotelli: Beşiktaş taraftarıyla hiçbir sıkıntım yok

Beşiktaş’taki golün ardından Sergen Yalçın’a geçiş yapan Balotelli, yaptığı açıklamada, “Orada Sergen Yalçın’ın bana ‘aklı yok’ dediğini gördüm. Çok üzüldüm.” dedi.

Süper Lig’in 6. haftasında Beşiktaş, evinde Adana Demirspor ile 3-3 berabere kaldı. Maça daha sonra Adana Demirspor’da giren Mario Balotelli, 2 golle takımını berabere getirdi.

Altın’dan sonra Balotelli Sergen Yalçın’a gitti ve bir hamle yaptı.

Balotelli, konuyla ilgili TV 100’e konuştu. Balotelli, Beşiktaş taraftarıyla bir sorunu olmadığını belirterek, “Türkiye’ye gelmeden önce kendimle ilgili her şeyi izledim. Bu benim başlangıcım. Bu profesyonellik. Bu profesyonel sporda zaten var. Türkiye’nin tüm bilgilerini aldım. Her zaman vatandaşlarından ve insanlarından her zaman mutlu oldum. Cumhuriyet Beşiktaş taraftarıyla bir sorunum yok.

Balotelli: Beşiktaş'ın 1 numaralı taraftarıyla sorunum yok

“BEŞİKTAŞ hayranları bana sarıldı”

Beşiktaş taraftarlarının bana verdiği desteği de biliyorum. Bana hep sarıldılar. Beşiktaş taraftarları veya Beşiktaş oyuncuları ile bir sorunum yok. Beşiktaş’ta oynayan birçok futbolcu zaten arkadaşım. O gece de herkes gördü. Orada birçok futbolcuyu kucakladım, kucakladım. ifadeleri kullandı.

Balotelli: Beşiktaş 2. taraftarıyla sorunum yok

“ANTİKADA OLDUĞUMDA ARKADAŞIM İZLEDİ”

Balotelli, Sergen Yalçın’a transfer oldu. “Maçtan önce soyunma odasındayken bir arkadaşım, ismini vermek istemediğim bir futbolcu bana videoyu izletti. Orada Sergen Yalçın’ın bana “Aklı yok” dediğini gördüm. Çok üzgünüm. Çok üzgünüm. Bu bana farklı bir motivasyon verdi.

Soyunma odasında öğretmenime zaten “Lütfen benimle oynayın. Oynamak istiyorum, verecek bir cevabım var. Akıllı mıyım, değil miyim? » Beyinsiz miyim, değil miyim? Dedim ki: “Ona göstereceğim. Benim sorunum Beşiktaş oyuncuları ya da kenarda oturan oyuncular ya da tribünlerdeki değerli taraftarlar değil, yapamazlar, asla yapamayacaklar. Bana nasıl baktıklarını biliyorum.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu