Gündem

Aydın’da doktora saldıran şahıs yeniden gözaltında

Bakan Koca, Didim Devlet Hastanesi’nde doktora şiddet uygulayan kişinin yakalandığını ve gözaltına alındığını kamera kayıtları ve yeni bilgilerle açıkladı.

Aydın'da doktora saldıran adam yeniden tutuklandı

Güvenlik çalışmaları sırasında polis ekipleri tarafından alkollü olarak bulunan sürücü Tahir D., dün saat 00.00’da Aydın’ın Didim ilçesindeki Didim Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Acil Servise sevk edilen Tahir D., aniden hastanenin Acil Servisi’nde bulunan Dr. Doğancan, Kılıç’a kafasıyla vuruyor.

Aidini’de doktora saldırı anı VİDEO

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

Aldığı darbeyle kaşı yırtılan doktora 5 dikiş atıldı. Doktora saldıran zanlı, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilerek serbest bırakıldı.

Aydın'da doktora saldıran adam yeniden gözaltında #1

BAKAN KOTSA: KURTULUŞUMUZ HERKESE YARALANDI

“Failin serbest bırakılması hepimizi üzdü” Sağlık Bakanı Fahrettin Koca şöyle devam etti:

“Polis eşliğinde Didim Devlet Hastanesi sorumlu doktoruna adli kontrol için getirilen bir kişi tarafından ciddi bir şiddet suçu işlendi, bir arkadaşımıza dört dikiş atıldı. Failin salıverilmesinden sonra başlayacak olan hukuki süreci takip etmekte kararlıyız” dedi.

Aidini'de doktora saldıran adam yine gözaltında #2

TEKRAR REZERVASYON

Bakan Koca, dün kamera dosyalarına ve yeni verilere dayanılarak doktora şiddet uygulayan kişinin yakalanarak gözaltına alındığını duyurdu.

Koca, “Didim Devlet Hastanesi’nde görevli doktora şiddet uygulayan şahıs kamera kayıtları ve yeni bilgilere dayanılarak dün yakalanarak gözaltına alındı. Bu önemli gelişmeyi basın açıklamasıyla kamuoyuna duyuran Söke Cumhuriyet Başsavcılığı’na teşekkür ediyoruz”. ifadeleri kullandı.

Aydın'da doktora saldıran adam yeniden gözaltında #3

SAVCI OLAYLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Söke Başsavcılığı’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Gözaltına alınan zanlı, maktul doktoruna gelen ara rapordaki tespitlerin ardından serbest bırakıldı. Ancak kamera görüntüleri ve daha sonra ortaya çıkan yeni bilgilerle birlikte soruşturmanın bu yeni bilgilerle yürütülmesi ve olayın yeniden değerlendirilmesi için rezervasyon emri çıkarıldı. Edinilen bilgiler ve dosya kapsamında titizlikle gerçekleştirilen saldırıyla ilgili olarak Didim Başsavcılığı tarafından tutuklanarak gözaltına alındı.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu