Gündem

Aydın’da doktora kafa atıp kaşını yardı

Didim’de alkollü araç kullanırken gözaltına alınan Tahir D., muayene için kaldırıldığı hastanede acil servis doktoru Doğancan Kılıç’a kaldırıldığı hastanede başından yaralandı. Doktorun kaşına 5 dikiş atıldı.

Aidini'de başını doktora attı ve kaşını kesti.

Aydın’ın Didim ilçesinde yapılan güvenlik uygulaması sırasında polis tarafından alkollü olarak bulunan sürücü Tahir D., muayene için Didim Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

ΚΕΦΑΛΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ

Acil Servise sevk edilen Tahir D., aniden Didim Devlet Hastanesi Acil Servis Doktoru olan Acil Servise kaldırıldı. Doğancan, Kılıç’a kafasıyla vuruyor.

Aydın da doktora başını salladı ve kaşını kaldırdı #1

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

Polis ekiplerinin müdahalesiyle hafifleyen olayda, aldığı darbeyle kaşı yırtılan doktora 5 dikiş atıldı. Doktora saldıran zanlı, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece serbest bırakıldı.

Aydın da doktora başını salladı ve 2 numaralı kaşını ayırdı.

İLÇE SAĞLIĞI SALDIRIYI KESİN.

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz ise olaya tepki göstererek şunları söyledi: “Acil Servis Doktorumuz Dr. Doğancan Kılıç, 18 Aralık 2021 günü saat 00:10 sıralarında Devlet Hastanemiz Didim Acil Servisi’ne kaldırılan zanlının saldırısına uğradı. Gerekli adli ve idari soruşturmalar başladı. Süreç Yönetimimiz tarafından tüm yönleriyle takip edilecek olup, doktorumuz ve ailesi bilgilendirilmiştir, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bu menfur saldırıyı kınıyoruz. ifadeler yer aldı.

Aydın da doktora başını salladı ve kaşını ayırdı #3

Aydın da doktora başını salladı ve kaşını kaldırdı #4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu