Gündem

Avustralya’daki festivalde alçak uçuş gösterisi izleyenleri korkuttu

Avustralya’da her yıl düzenlenen Brisbane River Fire Festivali’nde bu yıl C-17 kargo uçağının gökdelenler arası geçişleri kısa süreli panik anlarına neden oldu.

Avustralya’da gerçekleşti Brisbane River Fever Festivali çok fazla eğlence getiriyor ve insanlara eğlenceli anlar yaşatıyor. kargo uçağı Her yıl, C-17, şehrin üzerinde alçak uçuşla insanları selamlıyor ve bu kez görenleri kısa bir korku anı yaşatıyor.

İNSANLAR PİYASA ARASINDAKİ ANDAN KORKUYOR

Londra merkezli Daily Mail’in haberine göre, 2021 Brisbane Festivali kapsamında test uçuşu yapan uçağın, daha önce yetkililerin rotayı bildirmesine rağmen şehrin içinden geçen nehrin 300 metre üzerinden uçtuğu bildirildi. , devasa uçağın binaların arasından geçmesi korku ve kafa karışıklığına neden oldu.

Düşük anahtar performansı, Avustralya # 1 festivalinde seyirciyi korkuttu

11 EYLÜL TERÖR SALDIRISI HATIRLANDI

NBC CEO’su Mike Sington da dahil olmak üzere birçok kişi bu anları kaydetti. halka açık uçuş, “11 Eylül terör saldırılarını canlandırdı” olarak yorumlandı.

Alçak uçuş, Avustralya'daki festivalde seyirciyi korkuttu # 2

Amerikalı pilot olaya “ÇILGIN” dedi

İsmini vermek istemeyen bir ABD Hava Kuvvetleri pilotu, olayla ilgili yayınlanan videolara atıfta bulunarak ABD hükümetinin böyle bir eğitime asla izin vermeyeceğini söyledi. ‘çılgınlık’ gibi tanımlanır.

Pilot ayrıca, uçakların bu şekilde uçma riskinin yüksek olduğunu ve binalardan birine çarpmalarının muhtemel olduğunu belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu