Gündem

Antalya’da evi külen dönen şahıs, yaralarına aldırmayıp kedisini bağrına bastı

Antalya’da çıkan yangında daire kullanılamaz hale gelirken, bacağından yaralanan ve alevlerden kurtarılan kedisine yeniden kavuşan ev sahibi, acısına aldırmadı.

Antalya'daki evinden dönen adam yaralarını görmezden gelerek kedisine sarıldı.

Muratpaşa mevkiinde, Sinan Mahallesi, 1262’de 7 katlı bir apartmanın 4. katında yangın çıktı. Luffy Çiçek’in kiracı olarak yaşadığı dairenin oturma odasından henüz belirlenemeyen bir nedenle alevler yükselmeye başladı.

BALKONDAN “YARDIM” diye bağırdı

Mutfakta bulunan Çiçek yangına kendi imkanlarıyla müdahale etmeye çalıştı ancak başaramadı. Balkona çıkıp “Yardım edin” diye bağıran genci görenler, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Bölgeye polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Antalya’da evi yıkılan dönen adam, yaralarına aldırmadan kedisine sarıldı-Video

KEDİSİ İLE YARDIM İSTİYORDU

Yer yer patlamaların meydana geldiği evde kırılan parçalar sokağa döküldü. Vatandaşlar garip gözlerle yangını izledi. Kendi imkanlarıyla çıkan Çiçek, yerel tüccarlar tarafından desteklendi. İşe götürülen ve bacağından yaralanan Çiçek, içerideki kedisi için yardım istedi.

Antalya'ya evine dönen adam yaralarına aldırmayarak kedisine sarıldı #1

Bir süre sonra kedisi itfaiye tarafından oldukça bitkin ve üzgün görünen Çiçek’e götürüldü. Kedisine sarılıp öpen Lütfi Çiçek, daha sonra yaralarının tedavisi için ambulansa götürüldü.

Antalya'daki evinden dönen adam yaralarına aldırmayarak kedisine sarıldı #2

DAİRE KULLANILMIŞTIR

İtfaiyenin zamanında müdahalesi ile yangın diğer dairelere sıçramadan söndürüldü. Yangının çıktığı daire kullanılamaz hale gelirken, üst kattaki dairenin kepenkleri de hasar gördü. Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

Antalya'ya evine dönen adam yaralarına aldırmadan kedisine sarıldı #3

Kedisini görünce ona sarıldı ve yaralarını almadan öptü.

Yangını gören Ahmet Yeşilal, yangının borudan çıktığını söyledi. “Evde oturan adam pipoyu banyoya attı. Yangını söndüremez. Sonra balkona çıkıp “Yardım edin” diye bağırmaya başladı. İtfaiyeyi aradık. Yangın söndürüldü. Onu dükkanıma götürdüm. Ama o, “Yukarıda bir kedim var, onu kurtarın” dedi. Tüccarın yardımına koştu. Kedisi olduğunu söyleyip duruyordu, kendini unutmuştu. Kedisini getirdiklerinde sarıldı ve öptü. Mutlu oldu “ dedi.

Antalya'ya evine dönen adam yaralarına aldırmadan kedisine sarıldı #4

Antalya'ya evine dönen adam yaralarına aldırmadan kedisine sarıldı #5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu